Kurumsal

Home / Kurumsal

Tarihçemiz

Fresh Car Wash & Wax Türk Patent Enstitüsü’ne tescilli bir marka olup bağlı olduğu Aria Motorlu Araçlar İnş. San. Turizm ve Dış Ticaret Şirketi (Aria Niche Services), 2007 yılından beri aktif olarak hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir firmadır.

Firmanın iki ortağı olup ortaklar, Türkiye’de Koç Grubu ve Acıbadem Grubu’nda uzun yıllar çeşitli kademelerde yöneticilik yapmış girişimci ruha  kişilerdir. Bu bağlamda, Türkiye’de Profesyonel Oto Yıkama ve Oto Kuaför Hizmetleri ile Vale Hizmetleri alanında önemli bir marka ve hizmet boşluğunun varlığını görmeleri üzerine bu alanda yatırımlarını sürdürme kararı almışlardır.  Böylece, 2007 yılında gıda alanında yatırımlarını tamamlayarak faaliyete geçen Aria Motorlu Araçlar firması 2014 yılına kadar bu alanda faaliyetlerine devam etmiş ve yukarıda bahsedilen strateji nedeniyle 2014 yılında yeniden yapılandırılmıştır.

Yatırım kararının arkasında, bu alanda hizmet alan tüketicilerin hizmet ve iş modeli beklentilerine uygun bir iş modeli yaratılması gerekliliği bulunmaktadır.

Bu kapsamda Batı Ataşehir’de Ağaoğlu My World siteleri (Diamond, Starland, Moontown, Equinox, Andromeda, High Park, Southside), Kent Plus ve Uphill Court sitelerine yürüme mesafesinde bulunan Fresh Car Ataşehir Şubesi 2014 Temmuz ayında faaliyete geçirilmiştir.

Ataşehir Şubesi, 450 m2 kapalı alanda günlük 180 araç yıkama kapasitesine uygun bir operasyon planlaması ile gerek bireysel müşterilere gerekse kurumsal müşterilere, çağdaş ve profesyonel ekipman ve çalışanlarla oto yıkama ve oto kuaför (dış boya temizleme, çizik giderme, parlatma ve koruma, anti bakteriyel detaylı iç temizlik, klima kanalları sterilizasyon, koku giderme, koltuk döşeme kir çıkarma, motor temizleme ve koruma, jant temizleme ve koruma, ozon makinasıyla sterilizasyon, cam filmi, kaput koruma filmi vb.) hizmetlerini vermektedir. Ekipman olarak oto yıkama alanında İtalyan Lavor ekipmanları ve oto kuaför hizmetlerinde Meguiars ürünleri kullanılmaktadır.

İş modelindeki profesyonellik, kurumsal anlayış ve müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşım, Fresh Car Wash & Wax markasını çok kısa zamanda hem Ataşehir hem de çevre ilçelerde ve sonrasında da tüm İstanbul genelinde bilinir bir marka haline getirmiştir.

Kurumsal bazlı iş modelimiz kapsamında Halkbank, Migros, Erdemir Grubu, Opet ve Philips Türkiye’nin tüm üst yönetim araçlarının periyodik Oto Kuaför hizmetleri Fresh Car Wash & Wax tarafından verilmektedir.

Migros ile aynı zamanda işbirliği kampanyaları düzenlenmekte ve Migros’tan belirli bir tutarın üzerinde alış veriş yapan müşterilere, Fresh Car Wash & Wax tarafından indirimli oto yıkama hizmeti verilmektedir.

Markalaşma faaliyetlerinin tamamlayıcı unsuru olarak da Türkiye’nin en çok izlenen dizilerinin başında yer alan Karadayı dizisinin de sponsoru olmuştur.

Fresh Car Wash & Wax aynı zamanda bu hizmet modelini benimseyen girişimcilere de Franchise verilmek üzere çalışmalarını sürdürmektedir.

Bize Yazın

Tüm istek, öneri, şikayet ve geri bildirimlerinizi bize güvenle iletebilirsiniz.

Not readable? Change text. captcha txt